REKLAMA

Facebook / Instagram / Messenger / Audience Network

Rozjíždíte business? Máte zajetou firmu, které chcete reklamovat zajímavou akci? Stojí vám kšefty a nevíte si rady? Právě pro vás máme možnost využít našich zkušeností s online marketingem. Zaměřujeme se převážně na tři sociální sítě – Facebook, Instagram a Messenger.

Z dlouhodobého hlediska a průběžných analýz kampaní, které jsme vytvářeli, jsme zjistili, jaké postupy a nastavení jsou nejvíce efektivní a mají největší potenciál zaujmout tu správnou cílovou skupinu.

Máte zájem?

Pokud máte zájem o reklamu na sociálních sítích, kontaktujte nás a společně vymyslíme řešení na míru přesně pro vaše podnikání, firmu, akci či cokoliv co chcete reklamovat.

Vizuály, bannery, video

Součástí našich služeb je také vytvoření designově i obsahově zajímavého videa či banneru, které mají rozměry dle požadavků zmíněných sociálních sítí a jejich jednotlivých pozic.

Školení

Mimo vytvoření kampaně je také možnost účastnit se online či osobního školení, kde vás vše naučíme a vy si tak můžete své reklamy nastavovat dle vlastního uvážení, svých možností a schopností.

Zásadně NETVOŘÍME reklamy, které jsou zaměřeny na masný průmysl.