Grafické práce

Grafické zpracování kompletních kampaní i zpracování individuálních projektů a akcí. Od vizitek přes billboardy, programy pro muzikálové vystoupení, letáky, až po plakáty, CLV a další formáty.Pokud nemáte logo, vymyslíme. Pokud nemáte firemní materiály, vytvoříme je. Pokud máte nápad, zpracujeme Vám ho do použitelné podoby s výstupem do PDF pro tisk.

Chcete mít vizuál za který se nemusíte stydět? Jsme tu pro vás.

Tisk

Jsme schopni připravit Vám jakýkoliv vizuál do tiskové podoby, pracovali jsme na celých kampaních s jednotným designem i na jednotlivých akcích.

Chcete se dobře prezentovat na plakátovacích plochách, billboardech či CLV? Stačí poslat podklady a o zbytek se postaráme my…

Loga

Vymyslíme a vytvoříme firemní logo. Vaše firma tak dostane nový kabát, díky kterému můžete začít budovat svou vlastní značku.

Speciální akce

Pro Tomáše Kaberleho a jeho rodinu, který v roce 2011 vyhrál s Bostonem Bruins v NHL Stanley Cup, jsme vytvořili kolekci materiálů. Fotky, plakáty a DVD (potisk DVD a obal). Pracovali jsme i na kompletní produkci (natočení) a postprodukci (střih) dokumentu o této unikátní události. Jsme schopní pro Vás vytvořit i takto unikátní projekty.