Jsme Studio 941

Jsme tým, kde každý má svou úlohu a snaží se splnit představy svých klientů ve všech níže zmiňovaných oblastech. Daří se nám plnit představy firem i umělců v celém Československu. Dobře se bavte.

Historie

Naše kořeny sahají do samého počátku internetu, což bylo kolem roku 1996, kdy vše začínalo a vonělo neznámem. Naučili jsme se nejen internetové technologie, ale i kompletní grafické práce od návrhu po finální tisk.

V začátcích jsme tvořili weby a grafiku pro servery jako je iDnes, hokej.cz, Tomas Rosický, Jágr Team a další. viz Web pro vás.

Současnost

V současnosti se soustředíme na tvorbu responzivních webů na platformě redakčního systému WordPress. Dále pracujeme na kompletních kampaních muzikálů společnosti Goja jako jsou Bídníci, Fantom opery, Ples upírů nebo Čarodějka.

Zpracováváme grafiku pro CD/DVD, plakáty či video upoutávky pro LED obrazovky. Pracovali jsme na kompletních kampaních Českého lva a to 13 dlouhých let.
Snažíme se upoutat kvalitní grafikou a dobrým zpracováním jak po stránce vzhledu, tak aby kampaně vizuálně ladily s kompletní prezentací daného tématu.

Tvoříme

Tvoříme loga, reklamní bannery, natočili jsme dokument o návštěvě Stanley Cupu v Čechách (mimo jiné se točilo i ve Šternberku). Jsme schopni pro Vás vyrobit zvukovou znělku. Spolupracujeme s nejlepšími audio studii jak v Čechách (Studio Hostivař) tak na Slovensku (LVGNC Studios).

A aby toho nebylo málo, naše kooperace sahá i do 3D oblasti kde spolupracujeme s vynikajícím 3D animátorem Janem Krejčířem se kterým jsme spolupracovali na spoustě animací, do kterých jsme dodali hudbu.

A protože jsme celý tým přesunuli z Prahy na Moravu, chceme oslovit i klienty odtud. Několik webů jsme již pro ně vytvořili, např.: Lenka Žáková Photo (web), HM-THERM – topení voda, plyn, Exme, Tesařství Horváth (web a logo), Servis Křivánek (web, logo), Opravíme mobil (web, logo) a další.

HOSTING

K našim webovým službám nabízíme profesionální hosting dceřiné společnosti hostinx.com. Ta se zaměřuje na individuální přístup ke klientům a hostingu obecně. U této společnosti máme i speciální podmínky pro naše klienty.

Pokud máte přání čehokoliv z oblastí, které jsme tady vyjmenovali, kontaktujte nás a my si přijedeme poslechnout Vaši představu. Jak říká jeden reklamní slogan „nic není nemožné“.